İstanbul Mobilya Fuarı

 / TÜM HABERLER

İstanbul Mobilya Fuarı 2022

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve MOS Fuarcılık A.Ş. iş birliği ve Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) desteği ile kıtaları kesiştiren İstanbul’da Avrupa’nın en büyük mobilya fuarına imza atıyoruz. İki fuar merkezinde aynı anda düzenlenecek olan bu büyük buluşmada dünya mobilyasının en önemli aktörlerini bir araya getiriyoruz.

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi ile İstanbul Fuar Merkezi’nde eş zamanlı olarak düzenlenecek İstanbul Mobilya Fuarı; ürün gruplarına göre ayrılmış 25 Salonda 3000’den fazla yerli ve yabancı marka katılımı ile ülkemizin ve Avrupa’nın en büyük fuarı olma konumuna erişiyor.

" MOBİLYA'NIN GELECEĞİNE BİRLİKTE YÖN VERİYORUZ"

16 yıldır geleneksel olarak düzenlediğimiz Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarımızı, 25-30 Ocak 2022'de her zamankiden daha büyük bir buluşmayla, eş zamanlı olarak iki farklı fuar merkezinde gerçekleştiriyoruz. Her yıl ortalama 50 bini yabancı olmak üzere 150 bin kişinin ziyaret ettiği fuarımız, eş zamanlı olarak İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi ile Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezinde olacak.

IIFF İstanbul Mobilya Fuarı'nda,12 milyar dolarlık üretim gücü ile dikkat çeken, 200 ülkeye ihracat yapan ve dünyanın en büyük 8. ihracatçısı durumunda bulunan Türk Mobilya sektörünün çatı örgütü Mobilya Dernekleri Federasyonu ( MOSDEF ) imzası bulunmakta. Bu büyük buluşmaya 1 milyar dolarlık iş hacmi yaratmayaı hedefliyoruz. Mobilyanın geleceğine birlikte yön vermek için siznd de gücümüze ortak olmanızı bekliyoruz.

  07 Aralık 2021

RESİM GALERİSİ

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 712071

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.