Mardin'in En Büyük Mobilya Mağazasını Ergül Mobilya Açtı.

 / TÜM HABERLER

Mardin'de Ergül Mobilyanın Açılışı Gerçekleşti.

Mardin'in en büyük mobilya mağazası özelliğine sahip olan Ergül Mobilyanın açılışına Artuklu kaymakamı Mesut Tabakçıoğlu ve siyasi parti temsilcileri katıldı. Dua okunmasının ardından kurdele kesiminin gerçekleştirilmesi ile mağazanın içi gezildi.

Ergül Mobilya Mağazarı Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Şenozan, " Bu defe 132 mağazamızı açmanın gurur ve keyfini yaşıyoruz. Mardin'in en büyük mağazasını Ergül adına kazandırdık. Tabiki açılışımız bugüne kısmet oldu, dolaylı olarak kovid sebebiyle ancak bu zaman zarfında Mardin halkı Ergül'ü çok sevdi bizde tabi ki Mardin halkını" dedi.

Mardin'de 3. mağazasını açmanın sevincini yaşayan Ergül Mobilya sahibi Mehmet Bozdemir," Mağazamızın açılışına katılan tüm Mardin halkına, misafirlerimize Kayseri'den, Ankara'dan, İstanbul'dan, Bursa'dan, Adana'dan katılan herkeze teşekkür edeyorum. Hepsinin ayağına sağlık, üçüncü mağazamızın açılışını yaptık. Rabbime şükürler olsun. Mardin'in en büyük ve en güzel mobilya mağazasına sahibiz.

2009 yılından beri mobilya sektöründeyiz. 60 m2 bir mağaza ile başladık. Evim Mobilya, Evi Mardin Mobilya ve Ergül Mobilya ile bulışturduk." dedi.
Mardin Ergül Mobilya mağazası 2400m2 den oluşup, 22 çalışana istihtam sağlıyor.

  23 Ekim 2021

RESİM GALERİSİ

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 907917

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.