Modef 43. İnegöl Mobilya Fuarı 5 - 9 Nisan 2021 Tarihleri Arasında Yapılacak.

 / TÜM HABERLER

Modef 43. İnegöl Mobilya Fuarı 5 - 9 Nisan 2021 Tarihleri Arasında Yapılacak.

İnegöl Mobilya Fuar 5 gün yapılacak

Bursa'nın kırmızı riskli iller arasına girmesinin ardından hafta sonu uygulanacak olan sokağa çıkma yasağı nedeniyle fuarın günü kısaltıldı. Fuar 9 Nisan Cuma günü sona erecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısının ardından önemli açıklamalarda bulundu.

Yeni yasakları açıklayan Erdoğan, Kırmızı kategorideki illerde sadece pazar günü uygulanan sokağa çıkma sınırlamasının artık Cumartesi ve Pazar günü olarak süreceğini söyledi.

Bursa'nın da kırmızı kategorideki iller arasında bulunması nedeniyle Cumartesi ve Pazar günü sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak.

MODEF Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Uğurdağ, 5 Nisan'da 155 firmanın katılımıyla açılacak olan fuarın 9 Nisan Cuma günü sona ereceğini ifade etti.

Sokağa çıkma yasağı nedeniyle fuarın Cumartesi günü düzenlenmeyeceğini aktaran Uğurdağ, tüm sağlık tedbirlerini aldıklarını söyledi.

Başkan Uğurdağ şöyle konuştu; "Fuarımıza katılım göstermek isteyen misafirlerimizin hiçbir tereddütleri ya da endişeleri olmasın. Fuarımızın iptali gibi bir durum söz konusu değildir. Tüm misafirlerimizi 5-9 Nisan tarihleri arasında mobilyanın kalbi olan 43. Uluslararası İnegöl Mobilya Fuarımıza bekliyoruz” dedi.

İnegöl fuara hazır

MODEF Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanımız Yavuz Uğurdağ, 43. Uluslararası İnegöl Mobilya Fuarı çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü ve fuarın iptali gibi bir durumun söz konusu olmadığını belirtti.

Fuar çalışmaları ile ilgili bilgiler veren Başkan Yavuz Uğurdağ, “5-10 Nisan tarihleri arasında düzenleyeceğimiz 43. Uluslararası İnegöl Mobilya Fuarımız ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Ülkemizde 2021 yılında düzenlenecek olan ilk mobilya fuarı olma önceliğini elinde bulunduran İnegöl Mobilya Fuarımızda bu yıl 155 firmamızın boy gösterecek. İnegöl Mobilya Fuarı olarak her yıl üzerine katarak yolumuza devam ediyoruz. Bu kapsamda geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da 80’in üzerinde ülkeden bini aşkın yabancı ziyaretçi ile 15 binin üzerinde yerli ziyaretçimizi, 5-10 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan fuarımızda ağırlayacağımızı temenni ediyoruz” dedi.

“FUARIN İPTALİ SÖZ KONUSU DEĞİL

Başkan Uğurdağ: “Fuarımız ile alakalı olarak Sağlık Bakanlığımız ve Bilim Kurulumuzca belirlenen koronavirüs pandemisi tedbirlerini yerine getirerek güvenli ve sağlıklı bir ortam oluşturmuş bulunmaktayız. Fuarımıza katılım göstermek isteyen misafirlerimizin hiçbir tereddütleri ya da endişeleri olmasın, insan sağlığını ön planda tutarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Fuarımızın iptali gibi bir durum söz konusu değildir. Bu kapsamda tüm misafirlerimizi 5-10 Nisan tarihleri arasında mobilyanın kalbi olan 43. Uluslararası İnegöl Mobilya Fuarımıza bekliyoruz” dedi.

İnegöl’de fuar heyecanı

MODEF Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanımız Yavuz Uğurdağ, 5-9 Nisan tarihleri arasında 155 firmanın katılımıyla düzenlenecek olan fuar ile alakalı tüm sağlık tedbirlerini aldıklarını ifade etti. Hazırlıkların sürdüğünü belirten Başkan Uğurdağ, hazırlıkların sürdüğünü söyledi.

5-9 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan 43. Uluslararası İnegöl Mobilya Fuarı ile ilgili MODEF Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanımız Yavuz Uğurdağ, açıklamalarda bulundu.

Fuar ile ilgili çalışmaların devam ettiğini belirten Başkan Uğurdağ, “Ülkemizde 2021 yılında düzenlenecek olan ilk mobilya fuarı olma önceliğini elinde bulunduran İnegöl Mobilya Fuarımızda bu yıl 155 firmamızın boy gösterecek. Firmalarımız, yeni sezona yönelik hazırladıkları ürünlerini mobilyanın kalbinin atacağı fuarımızda hem yurtiçi hem de yurtdışından gelecek olan misafirlerimize sergileyecekler. Çok önemli olan fuarımızı gerçekleştireceğiz. Fuara katılan firmalarımız stantlarını kurmaya başladı. Reklam çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah bir aksilik olmaz.” dedi.

KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ EN ÜST SEVİYEDE OLACAK

Fuarda koronavirüs tedbirlerinin en üst seviyede olacağının altını çizen Başkan Uğurdağ, “Fuarımız ile alakalı olarak Sağlık Bakanlığımız ve Bilim Kurulumuzca belirlenen koronavirüs tedbirlerini yerine getirerek güvenli ve sağlıklı bir ortam oluşturduk. Tüm sağlık tedbirlerini aldık almaya da devam ediyoruz. Ekim ayında yaptığımız fuarda bunun tecrübesini en üst seviyede edindik. Fuarımıza katılım göstermek isteyen misafirlerimizin hiçbir tereddütleri ya da endişeleri olmasın. Fuarımızın iptali gibi bir durum söz konusu değildir. Tüm misafirlerimizi 5-10 Nisan tarihleri arasında mobilyanın kalbi olan 43. Uluslararası İnegöl Mobilya Fuarımıza bekliyoruz” diye konuştu. 

  01 Nisan 2021

RESİM GALERİSİ

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 63046

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.