Uluslararası Mobilya Sektörü Buluşması ‘3 – 8 Ağustos 2021’

 / TÜM HABERLER

Uluslararası Mobilya Sektörü Buluşması ‘3 – 8 Ağustos 2021’

Fuarcılık sektörünün lider firması CNR Holding tarafından hayata geçirilen, dünyanın en büyük, Türkiye’nin tek uluslararası mobilya fuarı CNR İMOB 03 – 08 Ağustos 2021 tarihlerinde CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek.

Toplam 158 ülkeden mobilya alıcısının ajandasında şimdiden sabit bir şekilde yer edinen bu dev uluslararası mobilya ticaret platformunu kaçırmamak için 03 – 08 Ağustos 2021 tarihini takviminize şimdiden not edin.

CNR İMOB’da, dünyanın dört bir yanından gelecek olan sektör profesyonellerini standınızda ağırlamak istiyorsanız, bu tarihi fırsatı kaçırmayın…

17. Ulusararası İstanbul Mobilya Fuarı

Mobilya sektörünün liderleri, en yeni tasarımlar ve benzersiz konseptlerle

3-8 Ağustos 2021’de CNR İMOB – 17. Ulusararası İstanbul Mobilya Fuar’ında buluşuyor.

Katılımcı, ziyaretçi ve ihracat oranı açısından Türkiye'nin tek uluslararası ve rakipsiz mobilya fuarı CNR İMOB, sektör liderlerinin hedef pazarlarına ulaşmak ve profesyonel alıcılarla iletişime geçmek için tercih ettiği ideal ticari platformu olarak mobilya sektörüne değer katıyor.

Devlerin buluşması

Mobilya sektöründe dünyanın en büyük ve Türkiye’nin tek ‘ULUSLARARASI’ mobilya fuarı

A’dan Z’ye mobilyaya dair bir çok ürüne ev sahipliği yapacak olan fuar, Avrupa‘nın ilk iki, dünyanın ise en kapsamlı üç fuarından biri olma özelliğiyle 2021‘de yine dünyanın her yerinden mobilya devlerini ve sektör profesyonellerini bir araya getirecek.


  25 Aralık 2020

RESİM GALERİSİ

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 207224

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.