Festival Halı’da Kişiliğe Göre Halı Seçme Dönemi Başlıyor.

 / TÜM HABERLER

Festival Halı’da Kişiliğe Göre Halı Seçme Dönemi Başlıyor.
Halı piyasasında adından sıkça söz ettiren Festival Halı sektörde bir ilke daha imza atıyor. Artık halılarınızı kişiliğinize göre seçebileceksiniz.
Halı seçimi, ev dekorasyonu için önemli bir konudur. Mobilyalarınızla uyumlu olan bir halı seçtiğinizde odanızın duruşu da değişecektir. Halı seçimi ayrıca odanın daha geniş ve ferah ya da daha karmaşık görünmesini bile etkilemektedir. Bu etkenlerin tamamını düşünen tüketiciler halı seçerken çok fazla vakit kaybına uğruyor.
Halı seçimini kolaylaştırmak ve size hitap eden halıyı bulmak için Festival Halı’nın sizlere mükemmel bir önerisi var. Tek yapmanız gereken linkteki testi çözmek. https://www.festivalhali.com / kisilikvehali.  Mart ayından itibaren  www.festivalhali.com  dan testi çözebilir size en uygun halıyı bulabilirsiniz. Testi çözdükten sonra kişiliğinize en uygun halı ekranınıza gelecek. Türkiye’de bir ilk olan bu uygulama halı seçiminizde sizlere kolaylık sağlayacak. Evinizdeki Festivali seçmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Halı seçmekle kalmayıp kişiliğinizi de öğrenebileceğiniz bu eğlenceli uygulamanın çok sevileceğini umuyoruz.


  08 Ekim 2020

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 158828

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.