Sanat Halı..

 / TÜM HABERLER

Sanat Halı, geleneksel ve modern çizgilerle harmanladığı  Astoria koleksiyonu ile yaşam alanlarınıza zarif, kaliteli ve zamansız bir şıklık sunuyor.
 
Her biri birbirinden özel ve özgün tasarıma sahip on sekiz farklı koleksiyonu bulunan Sanat Halı, Astoria koleksiyonunda geleneksel motifleri modanın renkleri ile bütünleştirirken, tasarımları adeta bir sanat eserine dönüştürüyor. Krem ve pembe tonlarının mükemmel uyumundan doğan “pudra” rengi ile el halısı görünümündeki Astoria, özel ipeksi bir yapıya sahip.
 
Sanat Halı, müşteri odaklı hizmet anlayışı, yüksek teknolojiye sahip kaliteli ürünleri ve zengin koleksiyonu ile yaşam alanlarınızdaki yerini almaya başladı.
 
Sanat Halı'nın yepyeni koleksiyonu olan Markiz serisi yaşam alanlarınıza farklı bir dokunuş ile değer katıyor. Birbirinden farklı desenleri sıra dışı bir şekilde birleştiren Markiz serisi yaşam alanlarınızda değişim rüzgarları estiriyor.
 
Markiz Koleksiyonu ile evinizde ve yaşam alanlarınızda farklı desenlerlerle hareketli ve bir o kadar keyifli mekanlar oluşturmanız mümkün. Koleksiyon, dolgun, hacimli ve yumuşak tutumuyla yün, tuşeli akrilik ve özel ipeksi iplik kullanılarak üretilmiştir.

  22 Nisan 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 687738

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.