16. Cnr Uluslararası İstanbul İmob Mobilya Fuar Katılımcıların Yüzü Güldü. ( 3.gün )

 / TÜM HABERLER

16.Cnr Uluslararası  İstanbul İmob Mobilya Fuar Katılımcıların Yüzü Güldü. ( 3. gün )

Haber: Emel Benli & İstanbul / Bu haber Avangard Perde'nin katkıları ile yapılmıştır.

Değerli Mobilyacılar, 16. İmob Uluslararası Mobilya Fuarı’nın üçüncü günüde hareketli ve bir o kadar da bereketli geçti. Yaptığımız röpörtajlarda ve istişarelerde katılımcının da, ziyaretçinin de memnun kaldığı fuara, devlet erkanından bakanlar ve millet vekilleri  de gelip stantları ziyaret ettiler. Fuarda katılımcı olarak yer alan  mobilyacılarımızı dinleyen ve onların sıkıntılarına kulak veren bakanlarımız ve vekillerimiz devletimizin fuarcılığa verdiği önemi bir kez daha ziyaretleri ile vurgulamış oldular.

En tarz ve en estetik mobilyaların yer aldığı İmob Mobilya Fuarı, renk anlamında da griler, gold ve yeşilin tüm tonları ile göz doldurdu. Adeta bir şölen geçidini andıran stantlarda, yabancı alıcı heyetler kalite türk kalitesinden memnun kaldılar. Devlet erkanı ile yakından ilgilenen ve fuara son derece emeği geçen Mosfed Başkanı Sayın Ahmet… yaptığı açıklamada “ İmob Mobilya Fuarı’nın” son yılların en verimli fuarı olduğunu belirtti.

Avangard Perde’nin sponsorluğu ile neredeyse tüm fuarı gezen “Mobilya Satıcıları Haber Portalı Ailesi” olarak şunu açık yüreklilikle söyleyebiliriz ki; Dünya Fuarları’nı geride bırakan bir fuardır; İmob Mobilya Fuarı…Sponsorumuz Avangard Perde’ye huzurlarınızda tekrar teşekkür ediyor ve bir başka mobilya fuarında yine sizlerle görüşmeyi umud ediyor, hepinize 2020 yılının hayır, bereket ve bol kazanç getirmesini diliyorum.


16. CNR İstanbul İmob Mobilya Fuarı / Armis Yatak / Tolga Batallı16. İstanbul İmob Mobilya Fuarı / Asiento Mobilya / Mahmut Kocabalkan 16. CNR İstanbul İmob Mobilya Fuarı / Avangard Perde'nin Sponsorluğunda


  23 Ocak 2020

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 836565

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.