16. CNR İstanbul İmob Mobilya Fuarı 2. gününde de Doldu Taştı.

 / TÜM HABERLER

16. CNR İstanbul İmob Mobilya Fuarı 2. gününde de Doldu Taştı.
Haber: Emel Benli & İstanbul / Bu haber Avangard Perde'nin Katkıları ile yapılmıştır.

İmob 16. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, ikinci gününde de ziyaretçi rekoru kırdı. Yurt içinden ve yurt dışından ciddi alım heyetlerini ağırlayan Mobilya Fuarı, katılımcılarının yüzünü 16. yılında da güldürdü. Dünya’nın üçüncü büyük fuarı arasına giren İmob Mobilya Fuarı, özellikle Ankara Siteler’in, Bursa İnegöl’ün ve Kayseri’nin el emeği, göz nuru mobilyalarını görücüye çıkardı.

Dünya’nın ve Türkiye’nin dört bir tarafından gelen mobilya toptancıları ve perakendecileri, 2020 koleksiyonlarını yakından inceleme ve bağlantı yapma fırsatı buldu. Salon takımları, yemek odaları, oturma grupları, yatak odaları, biro mobilyaları, mutfak masa - sandalye modelleri ve modüler mobilya çeşitleri ile adeta bir görsel şöleni yaşatan ve Türk Mobilya Sektörü’nün bu fuar ile sesini bir kez daha Dünya’ya duyuran İmob ve CNR EXPO’nun birlikte düzenlediği fuar, her yıla oranla özellikle bu yıl katılım rekoru kırdı. Katılımın fazla oluşu sebebi ile fuar merkezinin otoparkına ekstra çadırlar kurularak, mobilyacılarımızın yüzü güldürüldü. Mobilya Sektörü’nün Mosfed ve Mosder gibi federasyon ve oda başkanlarınında fuarda yer alması mobilyacılarımıza moral oldu.

Grilerin, yeşil tonların, gold ve bakır renklerin hakim olduğu mobilyalarımız; Dünya’nın ayrı ayrı kıtalarına hatta ülkelerinin etnik kökenlerine uygun imaledilmiş olup; konfor, rahatlık, ergonomik, kalite ve estetik anlamında da diğer Dünya markaları ile yarışmaktadır. Ayrıca ülkemize ihracat ayağında yabancı para kazandırarak, yeni pazarlar imkanı sunan Fuar; İç ticarette de mobilya piyasasına hareketlilik getirmiştir. Katılımcısının ve ziyaretçisinin oldukça memnun olduğu İmob Mobilya Fuarı, 26 Ocak 2020 tarihinde son bulacaktır.


16. İstanbul İmob Mobilya Fuarı / Serhat Mobilya / N. Mehmet Akkaş / Kayseri

16. İstanbul İmob Mobilya Fuarı / AKM Mobilya / Ankara16. İstanbul İmob Mobilya Fuarı / Afroza Mobilya - Gerçek Koltuk / Ankara16. CNR İstanbul İmob Mobilya Fuarı / Yılka Mobilya & Rozet Mobilya / Ankara16. İstanbul İmob Mobilya Fuarı / CHP Milletvekili Gürsel Tekin16. İstanbul İmob Mobilya Fuarı / Mosder Bşk. Mustafa Balcı
Weltew Mobilya Yön. Kur. Bşk.16. İstanbul İmob Mobilya Fuarı/ Şener Mobilya / Ufuk Şener
 ATO 27 Komite Meclis Üyesi16. İstanbul İmob Mobilya Fuarı/ Brillan Halı / Nilgün Baydemir16. İstanbul İmob Mobilya Fuarı / Avangard Perde / Yalçın Yılmaz / Ankara 


  22 Ocak 2020

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 678865

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.