İnegöl'lü Mobilyacılar, İstanbul 16. İmob Mobilya Fuarına Hazır.

 / TÜM HABERLER

İnegöl'lü Mobilyacılar, İstanbul 16. İmob Mobilya Fuarına Hazır.

Dünyanın en büyük üç mobilya fuarından biri olan CNR İMOB-Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, 21-26 Ocak 2020 tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi’nde 16’ıncı kez kapılarını açacak.

Türkiye mobilya sektörünün küresel pazarlara açılan vitrini olan CNR İMOB,  CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık ve Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) iş birliğinde Ticaret Bakanlığı’nın desteği ile düzenlenecek.

150 bin metrekare alanda 600'den fazla katılımcıyı, dünyanın dört bir yanından gelen alıcılarla buluşturacak olan  fuar,  en zarif ev mobilyalarından, iç mekan tasarımlarına ve global mobilya trendlerine kadar bir çok ürüne ev sahipliği yapacak.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da mobilya sektörünün önemli oyuncularına geniş kapsamlı bir ticaret pazarı sunmaya hazırlanan CNR IMOB Fuarı,  İtalya, Almanya, Avusturya, İsviçre, Suudi Arabistan, Irak, Kuveyt, Katar ve BAE dahil olmak üzere 130 ülkeden tedarik heyetleri, ziyaretçiler ve VIP heyetlerini ağırlayacak.

Her yıl olduğu gibi bu yılda Mobilya Şehri İnegöl'lü mobilyacılarımızda yerini alacak. Yaklaşık 170 mobilya imalatçı firmanın katılacağı İmob Fuarı İnegöl'lü mobilyacılarımızla dahada canlanacak. 6 gün sürecek olan fuar, 160 bin ziyaretçi ağırlıyacak.

  18 Ocak 2020

RESİM GALERİSİ

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 142656

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.