Ankamob 'dan CNR İstanbul İmob Mobilya Fuarına Çıkartma.

 / TÜM HABERLER

Ankamob 'dan CNR İstanbul İmob Mobilya Fuarına Çıkartma.

1968 yılında kurulan Ankara Mobilyacılar  ve Lakeciler Odası, Türkiye Mobilyası’nın beşiği olan Ankara Siteler’de; Ankara Mobilyası’nın kalitesini ve prestijini korumak ve daha ileriye götürmek amacı ile kurulmuş olup; “Siteler Mobilyasını” el işçiliğine dayanan kalitesini, zengin ürün çeşitliliği ve üretim kapasitesi ile her zaman tercih edilen bir marka olması için üstün performans sergilemektedir. 

İşte bu performanslardan biri olan ve İMOB Fuarı’na katkıda bulunmak üzere Ankara’lı mobilyacılarımızı  her yıl fuara götüren ANKAMOB; bu yılda fuar seyahati için hazırlıklara başladı. 

21 ve 26 Ocak 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Cnr İstanbul İmob Fuarı’na 8 otobüs kaldıracak olan ANKAMOB, 21 Ocak 2020 tarihinde Ankamob Odası'nın önünden otobüsleri hareket ettirerek günü birlik bir fuar seyahati gerçekleştirecektir.  

Bu seyahate katılmak isteyen tüm Ankara Mobilyacılarımıza duyurulur. Ankara Mobilyacılar ve Lakeciler Odası Başkanı Sayın Hüseyin Taklacı, mesleki gelişimizi destekleyen  ve Türk Mobilyası’nın markalaşmasında büyük rölü olan İmob Fuarı’na tüm meslektaşlarını davet ediyor. Ve tüm meslektaşlarına hayırlı işler diliyor. 

Ankara Mobilyacılar Lakeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odas
ı
İletişim: Çalım Sokak No: 27 / Siteler / ANKARA
Tel: 0312. 349 35 35
Tarih: 21 Ocak 2020 / Saat: 23:30

  09 Ocak 2020

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 356382

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.