MODEL MOBİLYA 3. ŞUBESİNİ AÇIYOR...

 / TÜM HABERLER

MODEL MOBİLYA 3. ŞUBESİNİ AÇIYOR...

Dürüst ve ahlaklı ticaret hayatlarını geniş müşteri förtföyü ile yıllardır sürdüren Halil ve Hakan Köken kardeşler, Sevgili babaları Şükrü Köken’den aldıkları bayrağı dalgalandırmaya devam ediyorlar..Başarılarını ve üsttün performanslarını üçüncü mağazalarını açarak taçlandıran Köken ailesi, yıllardır ilkelerinden hiç vazgeçmeyerek yol alırken; büyümeye devam ediyorlar...

Haber: Emel BENLİ & ANKARA / Özel Haber

Sayın Şükrü Köken tarafından 1974 yılında kurulan "Model Mobilya", beyaz eşya, mobilya, züccaciye, küçük evaletleri ve ev tekstili alanında başarıyı yakalamış, geniş müşteri ağı ile şubeleşerek 3. mağazasını Ankara’nın Keçiören Semti’nin Kuşcağız Mahallesinde açmıştır. Sayın Köken’in oğulları Halil ve Hakan Köken tarafından yıllardır istikrarlı bir şekilde işletilen "Model Mobilya," beyaz eşyada Arçelik, ev tekstilinde Taç, züccaciye gruplarında schaffer, mobilyada Bambi, Serhat, Weltew ve ipek Mobilya ile yol alırken; halı çeşitlerinde ise İmperial ve Sanat Halı ile Ankara’lılara kaliteyi sunmaya devam ediyorlar.    

Güler yüzlü hizmet anlayışı ve esnek ticaretleri ile Ankara’lı nihayi tüketicinin vazgeçilemez mobilya adreslerinden olan "Model Mobilya" Keçiören Kuşcağaz’da açtıkları üçüncü şubelerini ilerleyen günlerde bir açılış kokteyli ile halka tanıtacak ve şubeleşmenin sorumluluk duygusu ile yol almaya devam edeceklerdir. 1200 m2 alana yayılan, 2 kattan oluşan yeni mağazalarının Keçiören Halkı’na hayırlar getireceği temennileri ile Köken ailesini kutluyor, Nice kırk yıllar diliyoruz.

MODEL MOBİLYA GALERİ TİCARET

Merkez: Osmangazi Cad. No:39 / A / Ufuktepe / Keçiören / Ankara

Tel: 0312. 580 27 35 - 580 27 65 / Fax: 580 31 43

Şube 1: Gn. Dr. Tevfik Sağlam Cad. No: 166 / A / Etlik / ANKARA

Tel: 0.312.352 73 22
Şube 2 : Kuşcağız Mah. Tarhanlar Cad. No: 10 / Kuşcağız / Keçiören / Ankara
 
Web: www.modelmobilya.com.tr 
E-mail: bilgi@modelmobilya.com.tr 

  02 Eylül 2016

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 405334

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.