Mobilya Satıcıları Haber Portalı

Haberler

TÜRKİYE’NİN İLK MOBİLYA ÜRETİCİSİ KELEBEK, İSMOB FUARI’NDA.

15.01.2017 - 10:53:26
TÜRKİYE’NİN İLK MOBİLYA ÜRETİCİSİ  KELEBEK, İSMOB FUARI’NDA.

TÜRKİYE’NİN İLK MOBİLYA ÜRETİCİSİ  KELEBEK, İSMOB FUARI’NDA.

Haber: Emel Benli & İstanbul / Bu haber Tüyap Fuarcılık’ın katkıları ile yapılmıştır.

Türkiye seninle gurur duyuyor, yine bir platformda, yeni bir kreasyonla… 

Türkiye’nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi olan Kelebek Mobilya, Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarından biridir. Kelebek Mobilya, ilk yerli uçağın kanatları için kontrplak üretmek üzere, 1935 yılında İstanbul Haliç’te faaliyetlerine başladı. Bu yıl 82. kuruluş yıldönümünü kutlayan Kelebek Mobilya, bugün Düzce’de 40 bin metrekare kapalı olmak üzere toplam 186 bin metrekarelik bir alanda, yüksek teknoloji ve üstün kalite yaklaşımı ile mobilya, mutfak, banyo, oturma grupları ve özel ahşap donanımları üreten dev bir sanayi kuruluşu konumundadır. Alman ve İtalyan teknolojisi ile masif ve muhtelif kaplama teknikleri kullanılan Kelebek Mobilya’da, en gelişmiş entegre bant sistemleri ile üretim gerçekleştiriliyor.

Türkiye’nin öncü mobilya üreticisi Kelebek, yenilikçi tasarımları ve geliştirdiği mobilya formalarıyla, özgün ve çok geniş bir ürün yelpazesine sahip. Müşterilerine panel mobilya sistemleriyle yaşam mekanlarında geniş hareket imkanı sağlayan Kelebek, sunduğu şık, kullanışlı, kaliteli, kombine olabilen farklı koleksiyonları ve zengin ürün çeşitliliğinin sunduğu sınırsız alternatiflerle tüm ihtiyaçları karşılıyor. 2017 yılına ait kış ve ilk bahar kreasyonlarını her yıl olduğu gibi bu yılda İsmob 2017 Mobilya Fuarı’nda yurt içi ve yurt dışı görücüsüne çıkartmıştır.  

İlk’lerin markası olan Kelebek  bir ilke imza atarak, 1983 yılında mobilya sektörü için innovatif bir sistem olan “laminasyon” teknolojisini Türkiye’ye kazandırdı. Ve işte o noktada günümüze dek inovasyona ve ar-ge’ye ayrı bir önem vererek akranları firmalardan ayrışarak serüvenine devam etti. Bu serüvende çorbada tuzu bulunan Kelebek ailesi fertlerinden Satış ve Markadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sayın İlhan Tunçman ve Marka Yöneticisi Sayın Elif Okuklu, yine harikalar yaratan Kelebek’in  2017 tasarım ürünlerini tanıttılar. “Biz Mobilya Satıcıları Haber Portalı’na” verdikleri röportajda “Yeni bir kelebek, yine bir kelebek farkını anlatan genç Kelebek’çiler Türkiye’nin  vazgeçilmez markasının çatısı altında bulunmaktan gurur duyuyorlar. “ İyiki varsın Kelebek”…

İSMOB 2017 MOBİLYA FUARI / KELEBEK MOBİLYA 

 Satış ve Markadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlhan Tunçman & Marka Yöneticisi  Elif Okuklu

Bu haber 469 kişi tarafından okundu.
Fotoğraflar

EN SON EKLENENLER

YORUMLAR

Henüz yorum eklenmemiş.

YORUM YAZ

Reklamlar

Yorumlar

Fatih Öztürk

Hayırlı olur insallah tüm esnaflarımız icin fakat mobilya sarayı nedir daha anlamlı modern kulaga hos g

Hane Mobilya

Siteniz hayırlı olsun! Güzel olmuş. Viyanadan selamlar. Hane Mobilya - www.hane.at

H. HÜSEYİN GÜNDOĞAR - KONYA

Aydın bey başarılarının devamını diler,ailecek tebriklerimizi iletir gözlerinden öperiz...

esin türk

hayırlı olsun, allah bol kazançlar versin, sizede bu yakışır...

kenan korkmaz

başkanımız ne kadar doğru tesbit yapmış, teşekkürler başkanım..

BİZİM SEÇTİKLERİMİZ

 
 
 

ETKİNLİKLER & FUARLAR