ZAFER BELEK PLAZA İSTİKBAL SHOWROOM / ANKARA

 / HABERLER

Ankara Keçiören Zafer Belek Plaza İstikbal Showroom 

Haber: Emel Benli & Ankara

Ankara'nın Keçiören Semtin de bulunan "Zafer Belek Plaza - İstikbal" ismi altında mobilya sektöründe uzun yıllar hizmet veren firma, İstikbal Mobilya Yetkili Bayisi olarak, İstikbal'in tüm ürünlerini bünyesinde bulundurmaktadır. İstikbal'in Oturma Grubu, Yemek Odası, Yatak Odası, Yatak ve Baza, Genç ve Bebek Odaları, Mutfak Masa ve Sandalyeleri, Bahçe Mobilyaları, Ev Tekstili Ürünleri, Halı çeşitleri ve Ev Aksesuarları çeşitleri ile Ankara'nın tüm bölgelerine hizmet vermektedir. 

Ankara Keçiören'de "Zafer Belek Plaza İstikbal Showroom, en güncel tasarımlar, desenler ve renkleri ile 3 katlı, 5000m2 showroomda İstikbal ürün yelpazesi ile siz değerli müşterilerine alış - verişin keyfini sunuyor. Güler yüzlü personeli ile, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firma; satış sonrası destek vererek siz değerli müşterilerinin daima yanındadır. 

Tüm İstikbal ürünlerine kredi kartınıza özel taksit imkanı sunan Zafer Belek Plaza İstikbal; Ankara'ya ve civar illere ürün sevkiyatı yapmaktadır. Her zaman popüler, her zaman zirvede olan İstikbal, kaliteli ürünleri ile mobilya sektöründe ki öncülüğünü devam ettirmektedir. "İstikbal ürünü almadan önce bizimle mutlaka irtibata geçiniz. " Zafer Belek Plaza Showroom, kendine olan tam güveni ile yol almaya devam ediyor. 

Zafer Belek Plaza İstikbal Showroom
İletişim: Kalaba Mah. Atatürk Cad No: 15 / Keçiören / Ankara
Tel: 0312 355 30 40
Gsm: 0545 848 74 71 - 72
E- mail: zaferbelekistikbal@gmail.com
Web: www.istikbalkecioren.com

  09 Temmuz 2019

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 996424

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.